Діти — це майбутнє. Майбутнє кожної країни, родини, усього людства. Та війна, яка триває в Україні з 2014 року, особливо з початку повномасштабного вторгнення у 2022-му, несе із собою страшну несправедливість — вона забирає життя тих, хто не мав би навіть знати, що таке біль, страх і смерть. Вона забирає дітей…
4 червня в Україні офіційно відзначають День вшанування пам’яті дітей, які загинули через
війну. Це не просто дата в календарі — це день болю, пам’яті та заклику до миру.
До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України в Перегінській центральній міській бібліотеці розгорнута фото - виставка маленьких фотоісторій «Невинні жертви великої біди».
У парку біля Алеї Слави з дітьми проведено бесіду-роздум про долю дітей, яким би ще жити, але війна забрала їхні життя, а на деревах та кущах діточки пов’язали дзвіночки та янголяток, які символізують голоси вбитих дітей.
Працівники Народного дому організували молитовну ходу "Пам'ять ангелів" на г. Чуриків до монастиря з 5-В класом та їхніми батьками, щоби вшанувати українських дітей, яких убила росія.
У клубі с. Красне було підготовлено та презентовано відеоролик «Янголи України у серцях назавжди». Під час монтажу ролика організатори заходу згадали маленьких українців, які назавжди залишилися дітьми через жорстоку війну. Відеоролик став символом скорботи, пам'яті та єдності, нагадуючи про цінність кожного дитячого життя та необхідність захисту дітей від наслідків війни.
У місцевій бібліотеці оформлено тематичну книжкову викладку, присвячену Дню вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
«Дитинство, вбите війною» — під такою назвою в бібліотеці с. Сливки оформлено книжкову виставку, присвячену пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України.
На виставці представлені книги, інформаційні матеріали, дитячі іграшки та запалена свічка пам’яті — символ скорботи за маленькими українцями, чиї життя обірвала війна.
У клубі с. Закерничне проведено інформаційну годину «Дитинство, яке забрала війна».
Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих дітей, згадали про важливість миру та безпеки, а також висловили надію на щасливе майбутнє українських дітей під мирним небом.






Немає коментарів:
Дописати коментар