15 червня з нагоди 135-ї річниці від народження Євгена Коновальця у Перегінській центральній міській бібліотеці проведено семінар-діалог «Творець дієвого українського націоналізму, майбутньої, міцної і вільної України»
Захід розпочали хвилиною мовчання, вшануванням усіх борців за волю України, як казав полковник: «Волі українського народу до самостійного життя не знищатьні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців”.
Опісля всі разом зачитали ДЕКАЛОГ українського націоналіста та виконали гімн ОУН УПА.
Для всіх було несказанно приємно слухати директора Івано-Франківського обласний музею визвольної боротьби імені Степана Бандери (2010-2024рр.) пана Ярослав Коретчук, який розказав нам таку інформацію про Коновальця, які не знав ніхто. Нині він працює над музеєм Коновальця.



Немає коментарів:
Дописати коментар