Чорнобиль: трагедія, вічний слід на Україні

     26 квітня -знакова  для усього світу дата, яка вже 39 років нагадує людству про Чорнобильську техногенну катастрофу, яка перетворилась на національну трагедію для України, спричинила страждання мільйонів людей, забруднила довкілля. 
      В бібліотеці с.Ясень проведено історичний репортаж "Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі",  а також діє книжкова виставка-пам'ять  « Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять», яка  представляє до уваги користувачів  документальні, публіцистичні і художні твори письменників і журналістів про  жахливу весняну ніч 26 квітня 1986 року – аварію на ІV блоці Чорнобильської АЕС.              
       

                 Детальніше: https://jasenlib.blogspot.com/2025/04/26-39.html

        25 квітня у бібліотеці с.Гриньків  проведено годину історії « Гірчить Чорнобиль крізь віки», на якій діти дізналися що ж таке Чорнобиль для України? Це близько трьох з половиною мільйонів постраждалих від катастрофи та її наслідків; це майже десять відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження; це 160 тисяч людей із 170 населених пунктів, яким довелося покинути рідні оселі в переїхати в інші міста; це постійний страх людей за своє життя і здоровʼя, за долю дітей та онуків, за екологічний стан землі, лісів, рік, підземних вод.   

               

             Детальніше: https://hrynkivlib.blogspot.com/2025/04/blog-post_25.html

 В бібліотеці с. Красне проведено годину памʼяті «Чорнобиль-вічний біль землі». Україна вшановує пам'ять ліквідаторів та всіх постраждалих. Пам'ятаємо подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! 


     В бібліотеці с.Сливки до роковин Чорнобильської трагедії  було проведено годину пам'яті "Атомне століття раною горить"



Немає коментарів:

Дописати коментар